icon

AlpineQuest GPS

2.2.1 için
Android

5.0

1

Maceralar için mükemmel bir GPS

90.8k

Bu uygulamayı oyla

+3

AlpineQuest GPS dağcılık, doğa yürüşü, avcılık, yelkencilik ve benzer diğer aktiviteleri yapan doğa sporu yapanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dizayn edilmiş topografik haritalar içeren bir GPS uygulamasıdır.

Uygulama entegre bir pusula ile birlikte gelir ve yalnızca haritada konumunuzu görmenizi değil, aynı zamanda tam olarak nerede olduğunuzu da bilmenizi sağlar, ayrıca rakım ve enlem hakkında bilgi içeren koordinatları gösterir. Ayrıca bu verileri diğer uygulamalara aktarabilir veya Internet üzerinden paylaşabilirsiniz.

Bu tür uygulamalardan beklendiği gibi, belirli alanları işaretlemek için yerler oluşturabilirsiniz. Bu alanlar, siz düzenlemek veya silmek isteyinceye kadar sanal harita üzerinde kalacaktır.

Tüm bunların yanı sıra, AlpineQuest GPS, size her bir olaya dahil olan mesafeden, ulaştığınız maksimum yüksekliğe ve harcadığınız zamana kadar değişen bilgileri gösterecek çok sayıda istatistik listesine sahiptir.

AlpineQuest GPS, yürüyüşçüler, maceracılar ve genel olarak açık havada yapılan etkinliklere genellikle zaman harcayan herkes için çok kullanışlı bir araçtır. Basit ve çok rahat bir arayüze sahiptir.
X